mgr Barbara Lorek

zdjęcie portretowe Barbary Lorek

Barbara Lorek - psycholożka, psychoterapeutka, szkoleniowiec. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, psychoterapeutka i doradczyni systemowa. Ukończyła studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz liczne kursy z zakresu psychoterapii oraz diagnostyki psychologicznej, w ciągłym osobistym i zawodowym rozwoju. Od kilkunastu lat prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię rodzinną oraz psychoterapię grupową. Na co dzień pracuje w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, gdzie zajmuje się diagnostyką psychologiczną. Współtwórczyni szkoleń z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego i psychologicznego rozwoju.


Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach w piątki w godz. 9:00-19:00 proszone są o wcześniejszy kontakt SMS-owy w celu ustalenia terminu wizyty. Telefon: 662 030 772.

W treści SMS lub e-mail należy podać imię, nazwisko i swój statusu na Uczelni (student, doktorant lub pracownik UMK). Po wysłaniu e-maila lub wiadomości SMS prosimy czekać na kontakt ze strony psychologa w celu umówienia terminu konsultacji.

kontakt: e-mail: barbara.lorek@onet.eu


 

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego