Zaproszenie na webinar

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego serdecznie zaprasza wszystkich studentów i doktorantów Uczelni na webinar poświęcony zagadnieniom stresu i technik radzenia sobie z nim w okresie sesji i w życiu codziennym. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca br. w godzinach 15.00-17.00 na platformie MS TEAMS

Uwaga: prosimy o przygotowanie na webinar karimaty, koca do przykrycia i założenie luźnego stroju.

Dwugodzinne zajęcia będą miały charakter warsztatowy. Uczestnicy wezmą udział w mini warsztacie antystresowym. Jego celem będzie nauka technik relaksacyjnych, czyli jak nauczyć się życia z własnym lękiem i niepokojem, jak osiągać stany wewnętrznego odprężenia i spokoju, jak tworzyć pozytywny i dojrzały obraz siebie.

Główne zagadnienia:

- rodzaje i fazy stresu,

- negatywne skutki stresu,

- skąd bierze się stres - najczęstsze przyczyny, 

- jak zwiększyć odporność na stres, jak przeciwdziałać jego skutkom.

Osobą prowadzącą będzie Pan Krzysztof Mocarski - psycholog, coach, psycholog sportu, członek Zarządu MZOZ Remedis Sp. z o.o. Absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie na Wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej. Certyfikowany terapeuta RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowania) oraz metody Simontona. Absolwent Norman Benett Academy, certyfikowany Coach Praktyk Biznesu (EMCC). Specjalizuje się w terapii nerwic, depresji, lęków napadowych oraz PTSD (Zespołu Stresu Pourazowego), zaburzeń kompulsywno–obsesyjnych.

W pracy z pacjentami i klientami stosuje także coaching oraz metodę RTZ (Racjonalną Terapię Zachowania) wychodząc z założenia, że najlepszym ekspertem w dochodzeniu do celu czy tez rozwiązywaniu trudnej sytuacji jest sam klient czy pacjent.

 

Serdecznie zapraszamy

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego

 <<<wstecz

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego